Wyszukiwarka
menu close

Zespół Totemu

pracownicy totemu zdjęcie grupowe

Technologie i innowacyjne rozwiązania to tylko narzędzia w rękach tych, bez których nic nie byłoby możliwe. Za każdą wydrukowaną w Totemie książką stoją ludzie.

Nasz zespół to grono specjalistów, którzy na każdym etapie – zakładania zleceń, przygotowania materiałów do produkcji, druku i oprawy książek, a w końcu i działań spedycyjno-logistycznych – dbają o to, aby dostarczyć klientom najlepszy produkt w najwyższej jakości. W naszej firmie skupiamy pasjonatów – począwszy od zespołu bezpośrednio wspierającego klientów, poprzez pracowników produkcji, jak i managerów zarządzających poszczególnymi działaniami.

 

Wierzymy, że praca zespołowa przynosi najlepsze efekty. Pracujemy wspólnie i razem stawiamy na rozwój – jesteśmy przekonani, że sukces możliwy jest dzięki edukacji i stałemu podnoszeniu kwalifikacji, a także wzajemnemu wsparciu. Stawiamy na długoletnią współpracę – nasza firma istnieje 28 lat, w gronie pracowników mamy osoby z ponad 25-letnim stażem!

 

Poniżej przedstawiamy Wam pracowników, którzy bezpośrednio lub pośrednio współpracują z naszymi klientami.

Nasi pracownicy

Elżbieta Białasik
Dz. handlowy
Elżbieta Białasik
Opiekun klienta

W Totemie już od ponad 15 lat. Wcielenie łagodności i serdeczności, w której potrafi obudzić się prawdziwa lwica. W wolnym czasie pracuje w przydomowym ogródku albo zaszywa się pod kocem z książką i dobrym winem. Pasjami ćwiczy na siłowni.

Tomasz Chudy
Produkcja
Tomasz Chudy
Kierownik działu druku

Kiedyś aktywny muzyk (grał w zespole rockowym), dziś grywa dzieciom na dobranoc na gitarze lub pianinie. Wciąga syna w świat gamingu pc i konsolowego. Sukcesywnie rozbudowuje swój "smart dom", lutowanie i podstawy programowania nie są mu obce. Dla odreagowania stresów trenuje razem z synem karate. Ma nadzieję na czarny pas :)

Adrian Gatzke
Dz. handlowy
Adrian Gatzke
Kierownik działu obsługi klienta

Autor i pasjonat kalkulacji cenowych i prostych odpowiedzi na najtrudniejsze pytania klientów. Doświadczony poligraf, pragmatyk, oaza spokoju. Tata dwójki dzieci, z którymi spędza każdą wolną chwilę. Dla relaksu rzeźbi bicepsy.

Marta Głogowska
Dz. handlowy
Marta Głogowska
Opiekun klienta

Zawsze uśmiechnięta fanka sportu - głównie siłowni i jazdy na rowerze. Kocha wszystkie zwierzaki, ale szczególnie psy. Jej ulubiona seria książkowo-filmowa to Harry Potter, którego kocha od pierwszej przeczytanej książki. Relaksuje się przy jodze i dobrej angielskiej herbacie. Uwielbia podróże, małe i duże.

Mateusz Hełminiak
Dz. handlowy
Mateusz Hełminiak
Kierownik regionalny

Nikt nie widział go smutnego. Niestraszne mu żadne zawodowe wyzwanie. Pasjonat motoryzacji, o samochodach wie wszystko. Wzorowy tata, który aktywnie spędza czas z dziećmi - na rowerach, spacerach, basenie. Zakręcony na punkcie swojego domu, stale go rozbudowuje, upiększa i ulepsza.

Marta Kaczmarek
Dz. handlowy
Marta Kaczmarek
Opiekun klienta

Nie da się jej wyprowadzić z równowagi ;)
Entuzjastka dbania o zdrowie i dobre samopoczucie. Gdy nie jest na siłowni, fitnessie lub basenie spaceruje z przyjaciółmi i pieskiem (psy bowiem darzy wielką miłością).

Tomasz Kalczyński
Produkcja
Tomasz Kalczyński
Kierownik pionu produkcji

Zagorzały fan tylnego napędu w autach. Człowiek "złota rączka" - nie potrzebuje majstrów, w domu wszystko naprawia i remontuje samodzielnie. Relaksuje go jazda na rowerze, a gdy tylko może tańczy, bo właśnie muzyka i taniec to jego dwie wielkie miłości.

Dorota Komorowska
Kadry i finanse
Dorota Komorowska
Specjalista ds. rozliczeń i sprzedaży

Delikatna i subtelna, zawsze świetnie ubrana. Uwielbia dobrze i zdrowo zjeść. Relaksuje ją rower i dobry film, szczególnie z gatunku psychologicznych. Największą jednak jej pasją i miłością jest córka, której poświęca każdą wolną chwilę.

Magdalena Nadzieja
Dz. handlowy
Magdalena Nadzieja
Opiekun klienta

Z nią zawsze raźniej. W pracy z uśmiechem rozwiązuje wszelkie trudności. Lubi, kiedy wszystko jest wykonane tak, by zachwycało jakością - i w tej kwestii trudno u niej o kompromis. Dbałość o szczegóły i poczucie estetyki wynikają chyba z połączenia muzycznego i inżynierskiego wykształcenia. Prywatnie lubi grę na fortepianie, rolki i rower.

Lucyna Olszewska
Logistyka
Lucyna Olszewska
Z-ca kierownika ds. logistyki

Eteryczna oaza spokoju, ale nie radzimy wyprowadzać jej z równowagi ;) Kocha książki. Czasami chce rzucać wszystko i jechać w ulubione Bieszczady. Interesuję się historią, w szczególności XX wieku. Pasjami słucha bluesa i rocka, lubi filmy akcji, dokumentalne i historyczne, a także produkcje mistrza Quentina Tarantino.

Marek Omasta
Produkcja
Marek Omasta
Dyrektor produkcji

Pozytywnie nastawiony do życia realista. Twierdzi, że nie ma trudnych spraw, są tylko wyzwania :) Poza pracą spełnia się jako szczęśliwy mąż i tata dwóch małych urwisów.
Zawsze rozpiera go energia i chęć do pracy, nie cierpi bezczynności. Odpoczywa tylko aktywnie - spędzając czas z dziećmi lub pracując w ogrodzie.

Jakub Pluciński
Technologia
Jakub Pluciński
Główny technolog

Człowiek serce, niepoprawny kinomaniak, zapalony biegacz, który kilometry najczęściej pokonuje już od 5 rano, jeszcze przed pracą. Wolny czas spędza z bliskimi - grając w gry planszowe, karty lub wspólnie oglądając seriale. Kultywuje stare przyjaźnie. Sam o sobie mówi, że najbardziej lubi ludzi.

Magdalena Rejnowska
Kadry i finanse
Magdalena Rejnowska
Dyrektor ds. finansów i polityki personalnej

Pragmatyczna i analityczna, o dużej determinacji w działaniu, można powiedzieć, że gdzie diabeł nie może, tam Magdę pośle ;) Świetna organizatorka. Dawniej wyczynowa sprinterka i instruktorka fitness - nagradzana złotymi medalami mistrzostw Polski. Dziś relaksuje ją taniec i towarzystwo psów i koni, które uwielbia ponad wszystko.

bartosz rejnowski
Dz. handlowy
Zarząd
Bartosz Rejnowski
Dyrektor handlowy

Członek zarządu. Dowodzi Biurem obsługi Klienta i kierownikami regionalnymi.
Chodząca poligraficzna encyklopedia. Gaduła, opowiadacz niezwykłych historii, zapalony wędkarz, który każdą wolną chwilę spędza z kijem na nie tylko polskich akwenach.

Jakub Rejnowski
Dz. handlowy
Jakub Rejnowski
Kierownik regionalny

Sympatyczny poczciwiec, jednocześnie twardziel o duszy romantyka. Przed zgiełkiem świata zaszył się na wsi, tam spaceruje po lasach i łąkach, czasami majsterkuje. Po długim dniu pracy uspokaja go czytanie dzieciom bajek na dobranoc.

Michał Rejnowski
Zarząd
Michał Rejnowski
Prezes zarządu

Jeden z założycieli firmy. Wielbiciel nowoczesnych technologii, człowiek w wiecznym niedoczasie. Uwielbia słodycze, ale kompletnie tego po nim nie widać, bo każdą wolną chwilę poświęca bieganiu, podczas którego słucha podcastów. Do swoich sukcesów zalicza ukończenie maratonu tokijskiego w 2023 r. Mało kto wie, że świetnie rysuje.

Michał Stasiak
Centrum badawczo-rozwojowe
Michał Stasiak
Kierownik centrum badawczo - rozwojowego

Właściwy człowiek na właściwym miejscu - otwarty na nowe wyzwania, uparty w dążeniu do celu, dociekliwy. Towarzyski - może dlatego tak lubi sporty zespołowe - koszykówkę i siatkówkę. Uspokaja go majsterkowanie i remontowanie, zdarza mu się odnawiać stare meble. Lubi podróże, dobry film, ciekawią go wszelkie nowinki technologiczne.

Joanna Wiśniewska
Dz. handlowy
Joanna Wiśniewska
Opiekun klienta

Zapalona chórzystka (w chórach śpiewa od dziecka), kinomaniaczka, kocia mama. Jej największą pasją i miłością jest muzyka każdego rodzaju - od chorałów gregoriańskich przez Bacha, Beatlesów po mocniejsze brzmienia muzyki progresywnej. Dla ukojenia głowy i zachowania elastyczności ciała ćwiczy jogę.

Marcin Wojciechowki
Dz. handlowy
Marcin Wojciechowski
Opiekun klienta

Fan sportu - głównie NBA. Regularnie grywa w kosza i tenisa, lubi podróżować.
Dumny mąż i ojciec małej Zośki, na punkcie której kompletnie oszalał. Subtelny ironista posiadający specyficzne poczucie humoru. Uwielbia wypić dobrą kawę.

Michał Wojciechowski
Technologia
Michał Wojciechowski
Kierownik działu prepress

Pracownik z najdłuższym stażem. Sam siebie nazywa zaprzysiężonym introwertykiem i leniwym perfekcjonistą. Najlepiej wypoczywa wędrując z rodziną po górach, na co dzień zaś relaksuje go jazda na rowerze, koniecznie z aparatem, bo lubi pstrykać landszafty. Dla zachowania balansu jest zatwardziałym graczem komputerowym.

Jarosław Zamiara
Zarząd
Jarosław Zamiara
Członek zarządu

Współzałożyciel firmy. Codziennie w pieszych wędrówkach przemierza dziesiątki kilometrów. Dla zdrowia dodatkowo w wolnych chwilach biega po lesie. Słucha niszowej muzyki i jeździ na najmniejsze koncerty świata. W młodości marzył o byciu artystą cyrkowym. Honorowy dawca krwi, który spełnia się w roli ojca dwóch synów.

Joanna Zielińska
Marketing
Joanna Zielińska
Kierownik dz. marketingu

Optymistka. W wolnym czasie czyta, ogląda seriale, słucha audiobooków. Kolekcjonuje książki obrazkowe, zagraca mieszkanie starymi przedmiotami z duszą. Ubóstwia targi staroci, pchle targi i second handy. Relaksuje się malując w grupie podobnych amatorów w lokalnym domu kultury. Lubi dobre czerwone wino.

Nie znaleziono elementów dla podanych kryteriów
Spróbuj wyszukać według innych parametrów.
O czym chcesz porozmawiać?
  • Pracuję w wydawnictwie, szukamy drukarni do współpracy
  • Jestem self-publisherem, chcę wykonać kalkulację cenową
  • Potrzebuję porady
  • Inne
Wysyłając wiadomość potwierdzasz, że akceptujesz naszą Politykę prywatności.