Ricoh Pro C9200 – nowe systemy w naszej drukarni
02.10.2020

Ricoh Pro C9200 – nowe systemy w naszej drukarni

We wrześniu br. w Totemie miały miejsce instalacje dwóch nowych systemów drukujących Ricoh Pro C9200. Zastąpiły one dotąd używane rozwiązania Ricoh – C9110. Zmiana urządzeń nastąpiła w ramach odświeżania parku maszynowego. Systematycznie zastępujemy stare systemy nowocześniejszymi, z lepszymi rozwiązaniami, większą wydajnością, bardziej ekologicznymi. Tak właśnie było i w przypadku naszych Ricoh z serii Pro C9200. To nowsza generacja urządzeń, które już znamy i które dobrze sprawdziły się w naszej drukarni, będąc doskonałym uzupełnieniem technologii atramentowej.

Dlaczego stawiamy na Ricoh Pro C9200?

Świetna jakość obrazowania i wysoka wydajność systemów to główne powody wyboru rozwiązań Ricoh. Kolejnym jest zdolność do szybkiego uszlachetniania wydruków, niezwykle dla nas istotna. Tonery chemiczne zastosowane w nowo zakupionych systemach powodują, że wykonane na nich wydruki można laminować i lakierować zarówno na zimno, jak i na gorąco (także w naszej najnowszej cyfrowej technologii uszlachetniania druków 3D Touch) od razu po procesie druku, bez zbędnych strat czasowych.

Do czego wykorzystywane są wdrożone rozwiązania?

Nasze systemy Ricoh wykorzystujemy przede wszystkim do druku wymagających okładek – szczególnie w niskich nakładach. Istotnym dla nas jest, że okładki drukowane na tych maszynach doskonale poddają się wszystkim procesom uszlachetnień. Nowe systemy wykorzystujemy także do druku obwolut.

Niepodważalne korzyści

Ricoh C9200 to gwarancja sprawdzonej i jednocześnie wciąż udoskonalanej jakości. W nowo zakupionych rozwiązaniach poprawiono zadruk koloru czarnego, zautomatyzowano korekcję pasowania stron pierwo-wtóro. Dużą zaletą systemów Ricoh z serii PRO C9200 jest druk na szerokiej gamie różnorodnych surowców – offsetowych, kartonach warstwowych, powlekanych, teksturowanych, foliach – od niskich do bardzo wysokich gramatur.

Więcej o nowych systemach tutaj

 

Ricoh Totem

 

Loading...