Skontaktuj się z nami

19.11.2018

Oferty pracy dla pracowników produkcji

Jeśli wiesz, że:
  • chcesz robić w życiu rzeczy ekscytujące,
  • fascynuje Cię odkrywanie nowoczesnych technologii,
  • interesują Cię światowe innowacje,
  • chcesz poznawać tajniki cyfrowego świata techniki,
  • lubisz osiągać sukcesy i czerpać satysfakcję z tego, co robisz,
  • cechuje Cię spostrzegawczość, szybkość uczenia się i wytrwałość w dążeniu do celu,
  • lubisz pracę w młodym, dynamicznym zespole profesjonalistów,

wyślij do nas swoje CV.

TOTEM.COM.PL – jedna z najnowocześniejszych drukarni w Europie czeka właśnie na Ciebie.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o rejestrację swojego CV do dnia 3o.04.2019 r. – poprzez kliknięcie w przycisk APLIKUJ zamieszczony poniżej.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym wizerunku, zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez TOTEM.COM.PL Sp. z o.o., S.K. z siedzibą w Inowrocławiu przy ul. Jacewskiej 89, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662). Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym wizerunku, zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez TOTEM.COM.PL Sp. z o.o., S.K. z siedzibą w Inowrocławiu przy ul. Jacewskiej 89, również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych”.

Informujemy, że Administratorem danych jest TOTEM.COM.PL Sp. z o.o., S.K. z siedzibą w Inowrocławiu przy ul. Jacewskiej 89. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.