Konkurs dla grafików!
10.07.2020

Konkurs dla grafików!

Drukarnia Totem.com.pl wraz z firmą Konica Minolta pod patronatem medialnym magazynu Wydawca ogłaszają konkurs dla grafików na projekt okładki książki uszlachetnionej w technologii 3D Touch. Na zwycięzców konkursu czekają atrakcyjne nagrody pieniężne, łącznie 15 tys. złotych. Główna nagroda to 5 tys. złotych.

Celem konkursu jest promocja nowoczesnego projektowania okładek książek, a także innowacyjnych możliwości w zakresie uszlachetniania, jakie oferuje nasza drukarnia. Zależy nam także na edukacji związanej z procesem przygotowania plików do drukowania pod kątem wykorzystania posiadanego przez nas systemu JetVarnish 3D.

Konkurs ma charakter otwarty. Kierujemy go zarówno do osób prawnych, jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, jak również do osób fizycznych. W szczególności zapraszamy do konkursu studentów kierunków artystycznych, grafików, osoby zajmujące się DTP. Zapraszamy także pasjonatów projektowania graficznego (również amatorów) oraz wydawnictwa.
Przedmiotem konkursu jest zaprojektowanie pracy graficznej w formie okładki dowolnej książki (rzeczywistej bądź fikcyjnej). Konieczne jest uwzględnienie w projekcie uszlachetnień wykonanych w technologii 3D Touch. Zgłoszenie do konkursu powinno zawierać wizualizację okładki z zastosowanymi uszlachetnieniami, projekt okładki do druku, właściwie zaprojektowane maski z uszlachetnieniami. Maski powinny być wykonane zgodnie z zasadami przygotowania masek dla maszyny JetVarnish 3D. Do projektów należy dołączyć wypełnioną i podpisaną Kartę zgłoszenia.
Prace konkursowe przyjmujemy do 25 września br. Ogłoszenie wyników nastąpi 22 października br.

Więcej informacji o konkursie na stronie www.totem.com.pl/konkurs.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie! Nagrody czekają!

logotypy_konkurs dla grafików

 

Loading...