1 miejsce w rankingu!
31.05.2022

1 miejsce w rankingu!

26 maja 2022 r., podczas warszawskich Targów Książki, zostały ogłoszone wyniki rankingu „Wydawcy Wybierają Drukarnie”. To ranking z długoletnią tradycją, jego organizatorami są Polskie Towarzystwo Wydawców Książek, Sekcja Poligrafów SIMP, redakcja magazynu “Wydawca” i portalu Wydawca.com.pl.
Patronat medialny nad rankingiem sprawują “Poligrafika” i “Wydawca”.
W tym roku wydawcy ocenili 91 zakładów poligraficznych z całej Polski. Totem zdobył pierwsze miejsce w kategorii „Drukarnie Cyfrowe”! Na drugim miejscu uplasowała się drukarnia Sowa z Warszawy, a na trzecim Mazowieckie Centrum Poligrafii (Marki).

W czasie uroczystości wręczono też dyplomy w rankingu Wydawniczych Sympatii, który został zorganizowany przez portal Wydawca.com.pl. Na podstawie oddanych na portalu głosów przyznano dwa pierwsze miejsca: Drukarni Wydawniczej im. W.L. Anczyca z Krakowa oraz naszej drukarni – Totem.com.pl, drugie miejsce przypadło firmie Centrum Poligrafii sp. z o.o. – Drukomatic.pl. Trzeciego miejsca nie przyznano.

Dziękujemy naszym Wydawcom – wszystkim, którzy oddali na nas swoje głosy. To dzięki Wam sięgamy po laury. Tytuł najlepszej drukarni jest dla nas niesamowitą radością, ale także zobowiązaniem.

Podczas warszawskich Targów Książki odebraliśmy także wyróżnienie w konkursie „Najpiękniejsze Polskie Książki 2021”. Nagrodzono publikację pn. „PRIVIT! znaczy cześć” Aleksandry Zaborskiej wydana przez Stowarzyszenie Media Dizajn. Autorce i stowarzyszeniu serdecznie gratulujemy i cieszymy się, że mieliśmy możliwość drukować tak piękną pozycję. To była dla nas przyjemność – tym bardziej, że książka naprawdę zachwyca. Zobaczcie sami – poniżej prezentujemy kilka fotografii.

privit 5

privit 1 2

privit 4

privit 3

privit 1

Loading...