Cyfrowy druk książek

Nasza oferta cyfrowego druku książek kierowana jest do wszystkich Klientów, którzy chcą wydrukować dowolną ilość książek – ale w nakładach małych i średnich, do 2 000 egzemplarzy. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty zwłaszcza osoby, którym szczególnie zależy na druku wysokiej jakości oraz sprawnym, szybkim wykonywaniu powierzonych zadań.

Proponując naszym Klientom drukowanie książek w technologii cyfrowej, gwarantujemy najwyższy poziom świadczonych usług. Utrzymanie go jest możliwe dzięki naszemu doskonale wyposażonemu parkowi maszynowemu, ciągle rozwijanym technologiom oraz grupie wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy na każdym etapie wykonywania zlecenia dbają, aby realizacja prezentowała doskonałą jakość.

Drukowanie książek w niewielkich nakładach

Nawet gdy docelowy nakład książki ma być wysoki, warto najpierw zdecydować się na wydruk mniejszej partii pozycji, aby móc przekonać się, jak sprzedaje się ona na rynku. Druk cyfrowy daje możliwość produkcji niewielkich nakładów, dlatego zachęcamy naszych Klientów do rozpoczęcia od przygotowania zaczynania drukowania od małego nakładu, co jest bardzo opłacalne i rozsądne.

Technologia cyfrowa umożliwia efektywny ekonomicznie druk nawet kilkudziesięciu egzemplarzy. To ważna informacja dla tych, którzy potrzebują książek dla recenzentów, którzy drukują książki specjalistyczne, potrzebują szybkiego dodruku lub wydają książki samodzielnie, w ramach tzw. self-publishingu. W naszej drukarni możliwe jest także przygotowanie egzemplarza próbnego, gdy Klient chce sprawdzić jak docelowo będzie wyglądać zamówiona książka.

Oprawa książki

Chcąc zaoferować naszym Klientom kompleksowe usługi, co pozwala im oszczędzać czas i pieniądze, naszą ofertę cyfrowego drukowania książek rozszerzyliśmy o szerokie możliwości w zakresie oprawy i uszlachetniania książek. Dysponujemy pełnym zapleczem introligatorskim – posiadamy najnowocześniejsze maszyny dedykowane oprawie książek powstałych w technologii cyfrowej, dzięki czemu możemy zaproponować Klientom każdy dostępny na rynku rodzaj oprawy – zarówno bardziej wytrzymałe rozwiązania dla prestiżowych pozycji, jak i tańsze oprawy, idealne dla masowych produkcji. 

Oszczędność pieniędzy i szybkość drukowania

Proponowany przez nas druk cyfrowy książek to zdecydowanie doskonały sposób na efektywne zarządzanie produkcją – w zależności od potrzeb rynku można drukować małe transze i łatwo dokonywać dodruków, oszczędności podczas druku książek. Stosowana przez nas technologia druku cyfrowego umożliwia bardzo szybkie i wydajne drukowanie, co pozwala zaoszczędzić czas, a także jest niezwykle ekonomiczne. Ponadto produkcja książek w technologii cyfrowej nie ustępuje dzisiaj jakości offsetowej, często ją przewyższając (szczególnie, jeśli chodzi o odwzorowanie barw). Jednocześnie wykonany przez nas wydruk książki prezentuje najwyższą jakość, także jeśli chodzi o względy wizualne. Dziś niskonakładowy druk cyfrowy książek to doskonała alternatywa dla tradycyjnego druku – umożliwiająca skrócenie czasu produkcji, sprawdzanie jakości w wydrukach próbnych i egzemplarzach okazowych, łatwe i korzystne cenowo dodruki i wznowienia.

Jeśli ktoś chce zaoszczędzić na wydruku książki, a jednocześnie cieszyć się sprawnie zrealizowaną usługą, zapraszamy do nas. Oferujemy korzystne rozwiązania, takie jak próbny wydruk książki, by można było ocenić jej ostateczną wersję, cyfrowe drukowanie książek w niskich nakładach, a także korzystne pod względem cenowym oraz wygodne dla Klientów dodruki i wznowienia książek.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...