Nakłady na miarę potrzeb

Dzięki technologii cyfrowej opłacalne jest drukowanie małych nakładów. 

Jesteśmy w stanie dostarczyć Ci dokładnie tyle książek, ile potrzebujesz. Możesz dzielić nakłady na mniejsze transze, o różnej wielkości i drukować dokładnie wtedy, gdy jest to uzasadnione. Pozwoli Ci to na efektywne zarządzanie produkcją.

Bez magazynu

Nie drukuj na zapas! Nie twórz kosztownych rezerw, nie pozwalaj książkom niszczeć w magazynach.

Dzięki zastosowaniu druku cyfrowego, możesz zamówić dokładnie tyle książek, ile potrzebujesz dla bieżącego zaspokojenia potrzeb rynku. Zachowujesz pełną płynność finansową i masz tyle książek, ile jest Ci w danym momencie potrzebne. A w razie potrzeby – szybko dodrukujemy kolejne egzemplarze. 

Egzemplarz próbny

Chcesz sprawdzić, jak będzie wyglądała Twoja książka po wydrukowaniu?

Możesz to zrobić zlecając wykonanie pełnowartościowego, jednostkowego egzemplarza próbnego, identycznego z później drukowanym nakładem. Dzięki temu zweryfikujesz poprawność treści, co jest szczególnie istotne przy druku obszernych objętościowo publikacji.

Sondowanie rynku

Każda książka ma szansę stać się bestsellerem i osiągnąć sukces rynkowy.

Warto to jednak sprawdzić na małym nakładzie. Dobrym rozwiązaniem jest wyprodukowanie nakładu próbnego, np. kilkuset lub kilkudziesięciu sztuk. Dzięki temu ocenisz reakcję czytelników i będziesz mógł podjąć właściwą decyzję o nakładzie docelowym.

Łatwe wznowienie

Straciłeś materiały do swojej publikacji? Nie martw się. Nie potrzebujemy plików źródłowych.

Wyślij nam swoją książkę, a my wykonamy dla Ciebie skanowanie wraz z retuszem, bez uszczerbku na wyglądzie pozycji. Co więcej, publikacje czarno-białe po wykonaniu reprintu mają z reguły lepszą jakość niż oryginał. 

Personalizacja

Chciałbyś, aby poszczególne egzemplarze drukowanych przez Ciebie materiałów nie były takie same i zawierały odmienne dane?

Możemy personalizować Twoje publikacje, stosując takie zmienne jak: imię, nazwisko, adres, fragment tekstu, kod kreskowy, wykres, zdjęcie itp. Wystarczy, że dostarczysz nam odpowiednią bazę danych.

Jeśli zależy Ci na wielopłaszczyznowej personalizacji Twoich materiałów, także w dużych nakładach – zrobimy to w ramach usługi  

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (4 votes, average: 3,50 out of 5)
Loading...