Skontaktuj się z nami

27.04.2018

Oferta pracy na stanowisku Kontroler jakości plików graficznych

Opis stanowiska:

  • weryfikacja poprawności plików przesyłanych przez klientów,
  • modyfikacja i nanoszenie korekt w projektach zgodnie ze specyfikacją druku,
  • przygotowywanie montaży,
  • kontrola jakości wykonanych prac.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • biegła znajomość pakietu Adobe CC lub CS (InDesign, Photoshop, Illustrator, Acrobat),
  • mile widziana znajomość oprogramowania Pitstop,
  • wiedza i doświadczenie w zakresie procesów prepress i zarządzania barwą,
  • doświadczenie w samodzielnym przygotowywaniu montaży,
  • mile widziana znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji (ponad 23 lata na rynku),
  • zatrudnienie na pełny etat – umowa o pracę,
  • szkolenia w zakresie procesów poligraficznych,
  • udział w ciekawych projektach i kontakt z najnowocześniejszymi technologiami,
  • praca w międzynarodowym środowisku,
  • atrakcyjny system wynagradzania.

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie  zgłoszenia do dnia 31 maja 2018 r. klikając w poniższy przycisk: