Skontaktuj się z nami

06.04.2018

Oferta pracy na stanowisku Inżynier automatyk

Opis stanowiska:

  • tworzenie interfejsów pomiędzy systemami drukującymi a systemami kontroli druku,
  • współtworzenie i realizacja systemów serwonapędów do ruchomych kamer,
  • współprojektowanie systemu utrzymania parametrów środowiskowych pracy dla systemów akwizycji obrazu,
  • koordynacja i monitorowanie poprawności funkcjonowania rozwiązań w obszarze powierzonych procesów.

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie wyższe techniczne – preferowane robotyka, elektronika lub mechatronika,
  • wiedza z zakresu systemów pneumatycznych i hydraulicznych,
  • znajomość technologii serwonapędów,
  • umiejętność  programowania sterowników PLC,
  • znajomość zagadnień przemysłowych sieci komunikacyjnych, Profibus, CanOpen, Industrial Ethernet,
  • doświadczenie w zakresie programowania i użytkowania rozproszonych systemów sterowania,
  • znajomość języków programowania C/C++.
  • minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym analizowanie dokumentacji technicznej i komunikację e-mailową,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • wysokie zdolności analityczne.

Oferujemy:

  • udział w ciekawych projektach i kontakt z najnowocześniejszymi technologiami,
  • praca w międzynarodowym środowisku,
  • atrakcyjny system wynagradzania.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o rejestrację swojego CV do dnia 31.12.2018 r.  – poprzez kliknięcie w przycisk APLIKUJ zamieszczony poniżej.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym wizerunku, zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez TOTEM.COM.PL Sp. z o.o., S.K. z siedzibą w Inowrocławiu przy ul. Jacewskiej 89, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662). Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym wizerunku, zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez TOTEM.COM.PL Sp. z o.o., S.K. z siedzibą w Inowrocławiu przy ul. Jacewskiej 89, również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych”.

Informujemy, że Administratorem danych jest TOTEM.COM.PL Sp. z o.o., S.K. z siedzibą w Inowrocławiu przy ul. Jacewskiej 89. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.