Skontaktuj się z nami

06.04.2018

Oferta pracy na stanowisku Informatyk

Opis stanowiska:

  • tworzenie nowych interfejsów systemów Deep Learning,
  • obsługa struktury informatycznej do obróbki danych,
  • zarządzanie strumieniami danych z systemu akwizycji,
  • implementacje algorytmów deterministycznej analizy obrazu,
  • przygotowywanie baz obrazów do nauki systemu Deep Learning,
  • zaprojektowanie i uruchomienie systemu analizy obrazu opartego o system Deep Learning.

Wymagania:

  • wiedza z zakresu wykorzystania algorytmów zaawansowanych sieci neuronowych, Deep Learning,
  • umiejętności z zakresu programowania (Java, JavaScript, C++, PHP),
  • minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym analizowanie dokumentacji technicznej i komunikację e-mailową,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • wysokie zdolności analityczne.

Oferujemy:

  • udział w ciekawych projektach i kontakt z najnowocześniejszymi technologiami,
  • praca w międzynarodowym środowisku,
  • atrakcyjny system wynagradzania.

Osoby zainteresowane prosimy o rejestrację swojego CV do dnia 10.07.2018 r. klikając w poniższy przycisk: