Skontaktuj się z nami

30.01.2018

Oferta pracy na stanowisku Specjalista ds. kadr i płac

miejsce pracy: Inowrocław

Opis stanowiska:

  • samodzielne zapewnienie prawidłowej obsługi kadrowo-płacowej pracowników m.in. w zakresie:
    • zawierania i rozwiązywania wszystkich rodzajów umów o pracę,
    • monitorowania terminów ważności orzeczeń lekarskich oraz obowiązkowych szkoleń,
    • monitorowania urlopów oraz nieobecności,
    • monitorowania i rozliczania czasu pracy, zwolnień lekarskich oraz podróży służbowych,
    • zakładania i prowadzenia teczek osobowych,
    • przygotowania zaświadczeń, w tym o zatrudnieniu i wynagrodzeniu,
    • sporządzanie listy płac.
  • przygotowanie raportów, wskaźników, sprawozdań (np. GUS),
  • administracyjne i organizacyjne wsparcie procesów HR,
  • udzielanie pracownikom informacji w zakresie kadrowo – płacowym.

Wymagania:

  • praktyczna znajomość prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i przepisów podatkowych,
  • minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość pakietu MS Office lub podobnego, programu kadrowo-płacowego Comarch Optima, w tym modułu e-pracownik (mile widziane), TMS (elektroniczny czas pracy),
  • mile widziana znajomość zagadnień BHP, uprawnienie starszego inspektora do spraw BHP,
  • zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole,
  • dokładność, terminowość, samodzielność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność budowania pozytywnych relacji z pracownikami.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji (ponad 22 lata na rynku),
  • zatrudnienie na pełen etat – umowa o pracę,
  • możliwość zdobycia cennej wiedzy w zaawansowanej technologicznie firmie,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • atrakcyjny system wynagradzania.

Osoby zainteresowane prosimy o rejestrację swojego CV do dnia 16.02.2018 r. pod adresem: