Skontaktuj się z nami

27.10.2017

Oferta pracy na stanowisku Drukarz

Opis stanowiska:

  • obsługa wysokowydajnych i zaawansowanych technologicznie, cyfrowych maszyn drukujących,
  • realizacja zleceń produkcyjnych (pod względem ilościowym i jakościowym) zgodnie z wymaganiami zlecenia i planem produkcji,
  • realizacja zleceń zgodnie z wymaganiami technologicznymi dostępnego parku maszynowego,
  • kontrola procesu produkcyjnego oraz jakości produkowanego wyrobu.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie, preferowane techniczne
  • doświadczenie w pracy na stanowisku drukarza będzie dodatkowym atutem,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • umiejętności techniczne niezbędne do obsługi nowoczesnych maszyn sterowanych komputerowo,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • efektywna komunikacja oraz zdolność do szybkiego uczenia się.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji (ponad 20 lat na rynku),
  • zatrudnienie na pełen etat – umowa o pracę,
  • szkolenia w zakresie procesów poligraficznych,
  • możliwość zdobycia cennej wiedzy w zaawansowanej technologicznie firmie,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • atrakcyjny system wynagradzania.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV do dnia 15 listopada 2017 r. korzystając z aplikacji poniżej lub wypełniając zgłoszenie pod adresem: https://klient.proxea.com.pl/external/web/rekrutacja/6f48d8ba/drukarz